Komerční objekty

Reprezentativní kancelářské prostory 20m2, recepce, u metra, Londýnská ulice
Kancelář o výměře 20m2 se nachází ve 2. patře cihlové administrativní budovy, která je 3min. pěšky od metra C- I.P.Pavlova nebo metra A - Náměstí Míru. Kancelář má novou plovoucí podlahu a je vymalována. Přípojka na pevnou linku a internet. Dále je možné využívat zasedací místnost. Na patře pánská a dámská toaleta, kuchyňka. k dispozici je recepce (6-19hod. V domě je alarm a kamerový systém napojený na ostrahu. Volný ihned.
10 000 Kč
Reprezentativní kanceláře, 85 m2, 4 místnosti na Náměstí Míru, Praha 2
Pronájem nově rekonstruovaných kancelářských prostor na reprezentativní adrese- na Náměstí Míru, v srdci Vinohrad, Praha 2. Prostory jsou rozděleny na 4 místnosti (3 samostatné, 1 průchozí), 2 toalety a sklad. Celý dům je udržovaný s bezbariérovým výtahem a je využívaný pouze ke komerčním účelům. Perfektní lokalita s velmi snadnou dostupností, metro linka A, čtyři tramvajové linky a bus 135. Volné od 1.3.2018!
28 000 Kč
Reprezentativní kanceláře, 248m2, 5min. od metra Florenc, Řehořova ulice
Nabízíme pronájem reprezentativních kancelářských prostor o celkové výměře 248m2 nacházející se v 5. a 6. patře cihlového domu po rekonstrukci. V domě je výtah, internet, kabelová televize., klimatizace. Kanceláře nejsou zařízené. Součástí je kuchyňka, toaleta, sprchový kout, kanceláře, zasedací místnost, místnost na recepci. Prostor je velice variabilní. Vhodné jako sídlo firmy, pobočka nebo showroom. V místě dobré spojení na metro C a B- Florenc, autobusové nádraží. Volný od 1.3.2017.
45 000 Kč
Kancelářský prostor 120m2 s garáží, 5min od metra C - Vyšehrad
Kancelářský prostor o velikosti cca 120m2 v budově ve vnitrobloku. V přízemí 30mě je toaleta a sklad s přímým vstupem do garáže. V prvním patře otevřený prostor 100m2 s kuchyňkou. Elektrické vytápění. Prostor bude vymalován a je možné položit nové podlahy nebo nový koberec. Prostor se nachází 5min. od metra C - Vyšehrad nebo Pražský povstání. Volný ihned.
14 000 Kč
Velmi pěkný KP vhodný jako sídlo firmy, kancelář apod.
Pronájem komerčního prostoru po rekonstrukci v samostatné budově v Podolí v ul. Nad Cementárnou, vhodný například jako sídlo firmy, kancelář apod. Celkový prostor 120m2 má samostatný vchod se vstupní chodbou, velký prostor s kuchyňským koutem, dvě další kanceláře, sklad + technické zázemí, 2 toalety. Patří k němu dále 4 venkovní parkovací stání. V sousedním vchodě je ostraha pro okolní rezidence. Klidná lokalita na Kavčích horách, metro Pražské Povstání 2 stanice autobusem. Cena k jednání
48 000 Kč
Pronájem kanceláří, 135 m2, s terasou 50 m2, Praha 2- Vinohrady, Bělehradská
Pronájem velmi světlých a prostorných kancelářských prostor (135 m2) s velkou terasou (50 m2), v domě s recepcí, na Praze 2- Vinohradech. Prostory jsou situovány v 6. patře s výtahem. Sestávají se ze 3 prostorných místností (jedna s plně vybaveným kuchyňským koutem vč. myčky), koupelna s vanou a toaletou, samostatná toaleta a místnost s vestavěným skříněmi. Na podlahách parkety, topení je zde řešeno centrální plynovou kotelnou. Parkování je možné v garážích domu za extra poplatek. Dům je situován 2 stanice tram od I.P.Pavlova- zasávka přímo před domem. Volné ihned!
36 700 Kč
Restaurace, 307 m2, kousek od Václavského náměstí
Pronájem restaurace, 307 m2, v rohové budově v centru Prahy, jen pár metru od Václavského náměstí- na rohu ulice Mezibranská a Čelakovských sadů. Volné ihned! Bez odstupného! Volné ihned.
110 000 Kč
Kancelářské prostory, 357 m2,Praha 2- Vinohrady, Bělehradská
Moderní kancelářské prostory, 357 m2, v administrativní budově s výtahem, Praha 2- Vinohrady. Kancelář zabírá celé 3. patro budovy a je rozdělena na 7 prostorných místností, vstupní halu s prostorem na recepci, 2 sklady, kuchyňku, servrovnu a troje toalety. Prostor je velmi variabilní a lze jej uspořádat dle potřeb nájemce. Je zde zavedena veškerá kabeláž - PC, telefonní linky. V domě se nachází recepce, budova je zabezpečena kamerovým systémem. Parkování je možné v podzemních garážích, pro více aut, za extra poplatek. V celém prostoru se nachází fan-coil system (chlazení, topení). Budova je situována v blízkosti metra stanice I.P.Pavlova a tramvajové zastávky Pod Karlovem. Z kanceláře je výhled na park Folimanka. Volné od 1.12.2017
101 000 Kč
Kancelář 65m2, 5min. od metra C - Florenc, Řehořova ulice
Pronájem kancelářských prostor o celkové výměře 65m2, nacházející se ve třetím (posledním) patře cihlového domu s výtahem. Prostory jsou rozděleny na tři kanceláře. Součástí je kuchyňka včetně kuchyňské linky a spotřebičů. Dále toaleta. Internet nebo pevná linka. Volné od 1.1.2018.
14 000 Kč

Vyhledávání

ID číslo

kategorie bytu

1+kk, 1+1
2+kk, 2+1
3+kk, 3+1
4+kk, 4+1
Větší než 4+1
Rodinné domy, chaty
Komerční objekty

cena

od Kč
do Kč


Rozšířené vyhledávání