Komerční objekty

Reprezentativní kancelářské prostory 20m2, recepce, u metra, Londýnská ulice
Kancelář o výměře 20m2 se nachází ve 2. patře cihlové administrativní budovy, která je 3min. pěšky od metra C- I.P.Pavlova nebo metra A - Náměstí Míru. Kancelář má novou plovoucí podlahu a je vymalována. Přípojka na pevnou linku a internet. Dále je možné využívat zasedací místnost. Na patře pánská a dámská toaleta, kuchyňka. k dispozici je recepce (6-19hod. V domě je alarm a kamerový systém napojený na ostrahu. Volný ihned.
10 000 Kč
Reprezentativní kanceláře, 248m2, 5min. od metra Florenc, Řehořova ulice
Nabízíme pronájem reprezentativních kancelářských prostor o celkové výměře 248m2 nacházející se v 5. a 6. patře cihlového domu po rekonstrukci. V domě je výtah, internet, kabelová televize., klimatizace. Kanceláře nejsou zařízené. Součástí je kuchyňka, toaleta, sprchový kout, kanceláře, zasedací místnost, místnost na recepci. Prostor je velice variabilní. Vhodné jako sídlo firmy, pobočka nebo showroom. V místě dobré spojení na metro C a B- Florenc, autobusové nádraží. Volný od 1.3.2017.
45 000 Kč
Kancelářský prostor 120m2 s garáží, 5min od metra C - Vyšehrad
Kancelářský prostor o velikosti cca 120m2 v budově ve vnitrobloku. V přízemí 30mě je toaleta a sklad s přímým vstupem do garáže. V prvním patře otevřený prostor 100m2 s kuchyňkou. Elektrické vytápění. Prostor bude vymalován a je možné položit nové podlahy nebo nový koberec. Prostor se nachází 5min. od metra C - Vyšehrad nebo Pražský povstání. Volný od 1.7.2017.
14 000 Kč
Reprezentativní showroom se 3 kancelářemi, 227 m2, Praha 2 - Vinohrady, Záhřebská
Reprezentativní, nově rekonstruovaný showroom s kancelářskými prostory (227 m2), situovaný v přízemí rekonstruovaného domu s recepcí, Praha 2 - Vinohrady, ulice Záhřebská. Prostory se skládají z jedné velké místnosti s prosklenými dveřmi, 3 místností s okny do ulice, 2 skladů a kuchyňky. Budova se nachází v lokalitě s perfektní dostupností do centra města a na MHD - metro a tramvajové stanice a metro A - náměstí Míru a metro C - I. P. Pavlova. Možnost pronájmu parkovacího stání v garáži domu. Volné ihned !
49 000 Kč
Kancelářské prostory, 159 m2, Praha 1, Mezibranská- u Václavského náměstí
Kancelářské prostory (159 m2) v 1. patře krásné, rekonstruované budovy s výtahem, v centru města Prahy 1- v těsné blízkosti Václavského náměstí. Kanceláře jsou rozděleny na 7 samostatných místností, zařízenou kuchyňku a 2 toalety. Prostory jsou vybaveny veškerou kabeláží - PC, telefonní linky, na podlahách jsou položeny parkety. Ve společných prostorech je balkón k dispozici pro nájemce domu. Budova se nachází v lokalitě s perfektní dostupnosti, v těsné blízkosti metro stanice Muzeum, linka C. Volné ihned
45 000 Kč
Kancelářské prostory, 357 m2,Praha 2- Vinohrady, Bělehradská
Moderní kancelářské prostory, 357 m2, v administrativní budově s výtahem, Praha 2- Vinohrady. Kancelář zabírá celé 3. patro budovy a je rozdělena na 7 prostorných místností, vstupní halu s prostorem na recepci, 2 sklady, kuchyňku, servrovnu a troje toalety. Prostor je velmi variabilní a lze jej uspořádat dle potřeb nájemce. Je zde zavedena veškerá kabeláž - PC, telefonní linky. V domě se nachází recepce, budova je zabezpečena kamerovým systémem. Parkování je možné v podzemních garážích, pro více aut, za extra poplatek. V celém prostoru se nachází fan-coil system (chlazení, topení). Budova je situována v blízkosti metra stanice I.P.Pavlova a tramvajové zastávky Pod Karlovem. Z kanceláře je výhled na park Folimanka. Volné od 1.12.2017
101 000 Kč
Restaurace, 307 m2, kousek od Václavského náměstí
Pronájem restaurace, 307 m2, v rohové budově v centru Prahy, jen pár metru od Václavského náměstí- na rohu ulice Mezibranská a Čelakovských sadů. Volné ihned! Bez odstupného! Volné ihned.
110 000 Kč

Vyhledávání

ID číslo

kategorie bytu

1+kk, 1+1
2+kk, 2+1
3+kk, 3+1
4+kk, 4+1
Větší než 4+1
Rodinné domy, chaty
Komerční objekty

cena

od Kč
do Kč


Rozšířené vyhledávání