Reference

 

S ALBION REALITY jsem byla naprosto spokojená, překvapil mě milý, profesionální a lidský přístup. Moc děkuji paní Barboře Haumerové a panu Davidu Reifovi, se kterými jsem byla v častém kontaktu a kteří mi byli se vším nápomocni. Tuto realitní kancelář vřele doporučuji!

Valeriia Novak

 

Paní Barbora Haumerová je skvělou realitní makléřkou - velice zdvořilá, efektivní a ochotná. Postarala se o všechno, rychle reagovala na e-maily a výrazně mi pomohla s podepisováním dokumentů. Je rychlá a velmi profesionální. Mohu ji, její kolegy a Albion Reality jedině doporučit.

Michael Jenka

 

Děkuji za skvělý přístup paní Barboře Haumerové. Mohu doporučit tuto realitní kancelář pro profesionalitu a skvěle jednání. Děkuji

Vladislav Padrul

 

Děkuji za skvělý profesionální a milý přístup paní Barboře Haumerové i jejímu kolegovi panu Reifovi. Po zkušenost s mnoha realitními makléři jak v osobním tak profesním životě mohu tuto realitní kancelář jen doporučit, právě pro jejich profesionalitu, výbornou rychlou komunikaci, spolehlivost a velmi milé lidské jednání. Děkuji! :)

Kateřina Matýsková

 

Jsem velmi spokojená se službami Albion Reality a děkuji Barboře Haumerové, která mi pomohla s pronájmem bytu. Velmi příjemné a profesionální jednání. Můžu jen doporučit.

Natalia D

 

Služby této realitní kanceláře můžu jen a jen doporučit. Lidsky milý  a velmi profesionální přístup slečny Báry z Albion Reality mě velmi potěšil a přesvědčil, že jako klient jsem v dobrých rukou.

Jana Křížová

 

Jsem úplně spokojená s Albion Reality a se svým novým bytem. Paní Barbora Haumerová je velmi profesionální, spolehlivá a příjemná. Můžu ji vřele doporučit. Děkuji. :)

Sofia Panfilova

 

Se službami jsem byla velmi spokojená. Paní byla vstřícná, milá, lidská, a hlavně spolehlivá. Skvělá komunikace od začátku do konce procesu. Děkuji paní Haumerové za pozitivní zkušenost.

Eva Zakouřilová

 

Jednal jsem se slečnou Barborou Haumerovou. Od začátku až k předání klíčů proběhlo vše hladce. Slečna byla velmi komunikativní, velmi příjemná a ochotná. Nemám žádné výtky a slečnu určitě doporučuji.

Lukáš Nguyen

 

Realtor Barbora Haumerová is a very kind and generous woman. She helped me to move in, easily, explained everything in English, since I don't know Czech, she saved me. I am very grateful to her and the company.

Kamila Umarjanova

 

Thanks David and Bara :) they are supportive and responsible. All the way finding new place in Prague made easier with them.  They speak English

Sora Yu

 

I moved in a month ago and I am really satisfied, a serious company with an agent, Barbora, and the owner of my apartment, who are very kind and available at any time. They both speak French and English, I recommend it. :)

Thibault Sommier

 

Very satisfied with cooperation with Albion Reality. Everything was done on time, responsibly and professionally and with a good attitude. I can recommend it.

Kostiantyn Prokhoruk

 

Thank you Barbora, you're the most efficient housing agent in Praha! Without you, I would probably be living in a park by now. XD

Tse Lin